Masaż antycellulitowy, ujędrniający

Masaż jest jedną z najstarszych form sztuki, która powoduje uzdrawianie naszego ciała. Dzięki technikom, które są wykorzystywane, masaż może wpływać na redukcję stresu, poprawę krążenia, usprawnianie procesów gojenia, a także aktywację układu limfatycznego. Niektóre rodzaje masażu mogą też skutecznie wspomóc walkę z cellulitem. Taki masaż nazywany jest masażem antycellulitowym, a także ujędrniającym. Najczęściej stosowany jest wśród kobiet, które chcą poprawić wygląd swojego ciała, a także nieco schudnąć.

Na czym polega masaż antycellulitowy

Przed przystąpieniem do masażu antycellulitowego powinniśmy pamiętać o tym, iż jest to głównie technika uciskania skóry oraz tkanki podskórnej. Może ona aktywować układ limfatyczny oraz wzrost krążenia żylnego. Ruchy rąk osoby, która wykonuje masaż powinny być kierowane w stronę serca. Masaż nóg zaś powinniśmy rozpocząć od łydek i kierować się w stronę ud, a końcowe ruchy powinniśmy kierować w stronę pachwin. Tak wykonywany ruch kierujmy właśnie w stronę serca. W trakcie wykonywania masażu antycellulitowego potrzebny jest preparat, który daje poślizg, może to być krem lub oliwka. Ruchy, które powinniśmy wykonywać w masażu antycellulitowym, to: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, a także szczypanie.
Po wykonaniu masażu antycellulitowego powinien na naszym ciele być zauważalny następujący odczyn, tzw. zaczerwienienie skóry, które powinno być wynikiem ruchów ugniatania oraz szczypania fałdów naszej skóry. Jeżeli tak nie jest, to oznacza to, że masaż wykonany był źle, powinniśmy go powtórzyć, wkładając nieco więcej siły i energii.

Gabinet masażu Sansara Szczecin, Masaż antycellulitowy, ujędrniający, oferta cenowa:

30 min – 60 zł
45 min – 80 zł
60 min – 100 zł
90 min – 130 zł

Gabinet masażu Sansara Szczecin Joanna Patkowska serdecznie zapraszamy

POWRÓT
Close Menu