Masaż relaksacyjny z peelingiem

Serdecznie zapraszamy na masaż relaksacyjny z peelingiem, który doskonale oczyszcza i poprawia ukrwienie oraz elastyczność skóry. Sprawia też, że czujemy się zrelaksowani, wypoczęci i jesteśmy w stanie stawić czoło codziennym problemom. Masaż ten rozpoczyna się peelingiem, który ułatwia wchłanianie substancji aktywnych kosmetyków, natomiast peeling ciała stosowany jest na powierzchni skóry, ma on za zadanie delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni, dzięki czemu skóra jest zaróżowiona i promienna. Peeling ciała także oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naszą skórę. Po wykonanym masażu nasza skóra stanie się aksamitnie gładka, miękka i elastyczna. Napięte mięśnie się rozluźnią, a stres i złe emocje odejdą w niepamięć.
Drugi etap zabiegu to masaż relaksacyjny, który wykonywany jest na basie odżywczego olejku. Masaż relaksacyjny uwalnia od napięcia, rozluźnia mięśnie, pozytywnie wpływa na samopoczucie. Wykonywany jest przy wykorzystaniu technik manualnych, których intensywność dostosowywana jest do potrzeb danej osoby. W zależności od dolegliwości zwiększany jest poziom ucisku począwszy od głaskania i rozcierania, po oklepywanie oraz ugniatanie. Prosimy przybyć min. dziesięć minut przed zabiegiem.

Masaż relaksacyjny z peelingiem, przeciwwskazania

Z masażu powinny zrezygnować osoby z gorączką, ostrym zapaleniem stawów, zapaleniem żył, zakrzepami, miażdżycą oraz osoby chore na nowotwory i kobiety w ciąży. Jednak, jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, czy uczestniczyć w masażu, zalecamy porady u lekarza.

Gabinet masażu Sansara Szczecin, masaż relaksacyjny z peelingiem, oferta cenowa:

90 min – 200 zł
 

ZAMÓW WIZYTĘ POWRÓT / OFERTA 

 

Gabinet masażu Sansara Szczecin Joanna Patkowska serdecznie zapraszamy