Masaż bańką chińską

Bańki chińskie często kojarzone są z działaniem leczniczym, które pozwalają na powrót do zdrowia, znajdują one także inne zastosowanie. Masaż bańką chińską pozwala poprawić wygląd naszej sylwetki.
Masaż bańką chińską to metoda polegająca na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż bańką chińską powinno rozpocząć od nasmarowania ciała olejkiem. Potem masażysta przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. Dzięki tej czynności wytwarza się podciśnienie, poprzez co bańka przysysa się do skóry. Jeden zabieg, czy seans powinien trwać od 15 do 30 minut, może też zwiększyć się nawet do 60 minut, w przypadku większych partii ciała.

Kto może skorzystać z masażu bańką chińską

Masaż bańką chińską nie sprowadza się jedynie do działania leczniczego. Poprawia on też lub wpływa na wygląd naszej sylwetki i naszego ciała. Pozwala pozbyć się niedoskonałości. Masaż ten posiada też właściwości relaksujące, pozwala odprężyć nasz umysł i duszę. Dzięki masażowi bańką chińską możemy: zredukować cellulit, przyspieszyć przemianę materii, poprawić ukrwienie, pozbyć się zbędnych substancji toksycznych, zmniejszyć bóle kręgosłupa, zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Masaż bańką chińską przeciwwskazania

Jeżeli masaż bańką chińską wykonywany jest przez przeznaczonego do tego celu specjalistę, jest on w pełni bezpieczny. Od tego masażu powinny wstrzymać się osoby, które: borykają się z gorączką, chorzy na nowotwory, osoby, które chorują na schorzenia zakaźne, kobiety w ciąży, kobiety w okresie menstruacji, osoby powyżej 80 roku życia, chorzy na chemofilię, osoby z cerą naczynkową, osoby cierpiące z powodu żylaków.

Gabinet masażu Sansara Szczecin, masaż bańką chińską, oferta cenowa:

30 min – 75 zł
45 min – 90 zł
60 min – 120 zł
90 min – 150 zł

ZAMÓW WIZYTĘ  POWRÓT / OFERTA

 

Gabinet masażu Sansara Szczecin Joanna Patkowska serdecznie zapraszamy