Regulamin Gabinetu masażu Sansara Szczecin

Karnet – przy tej informacji dodaj gwiazdkę z odnośnikiem do regulaminu i żeby gdzieś na końcu strony był albo w postaci takiego aktywnego wyrazu podświetlonego, ze jak się je naciśnie to przenosi do tego regulaminu. Może być przekierowanie do tej zakładki z regulaminem Sansara i tam będą wszystkie regulaminy.

1. Karnet jak i inne Vouchery wykupione w Gabinecie Masażu Sansara można wykorzystać tylko w naszym Gabinecie.
2. Zakup karnetu dotyczy wykupu 10 wejść w cenie odpowiadającej 9-ciu masażom, gdzie masaż dziesiąty otrzymujecie gratis.
3. Zakupu dokonuje się na takie same masaże o takiej samej cenie i długości trwania. Jeśli klient chce skorzystać z innego masażu którego karnet nie obowiązuje, jest możliwa doplata do danej usługi.
4. Zapłaty za karnet dokonuje się w całości na pierwszej wizycie rozpoczynającej cykl. Lub jest możliwość podzielenia tej opaty na 2 części.
5. Kartnet może być wykorzystywany przez więcej niż 1 osobę.
6. Karnet ważny jest 12 miesięcy od daty pierwszej wizyty, po tym czasie karnet przepada.
7. Nie ma możliwości zwrotu gotówki za niewykorzystany karnet.
8. W momencie rezygnacji z karnetu, niewykorzystana kwota jest zwracana na Voucher lub może być wykorzystana przez inną osobę.
9. Gratisowy masaż w karnecie nie podlega rozliczeniu w momencie rezygnacji.
10. Wykorzystanie karnery możliwe jest przez wcześniejsze rezerwowanie wizyt.
11. Odwołanie zaplanowanej wizyty jest możliwe najpóźniej 3 godziny przed ustalonym terminem. Nie odwołanie na czas skutkuje skreśleniem kolejnego masażu z karnetu tak jakby wizyta się odbyła, co jest pokryciem kosztów stałych związanych z funkcjonowaniem gabinetu.

Zasady wykupu i wykorzystania Voucherów w naszym Gabinecie.
1. Vouchery wykupione w naszym gabinecie mogą być wykorzystane tylko w Gabinecie Masażu Sansara.
2. Voucher może być wykupiony na dowolną kwotę lub konkretny masaż dostępny z naszego cennika.
3. Voucher może być wykorzystany przez kogoś innego niż osoba widniejąca na karcie.
4. Voucher ma datę ważności 12 miesięcy od daty zakupu. Po tym terminie nie ma możliwości wykorzystania go.
5. Nie ma możliwości zwrotu wykupionego vouchera i nie ma możliwości wymiany go na gotówkę.

1. Zapewniamy wszystkim klientom artykuły jednorazowe potrzebne do masażu takie jak bielizna, klapki, maseczki oraz ręczniki.
2. Na wizytę można umawiać się telefonicznie lub przez aplikacje Booksy.
Nie rezerwujemy wizyt przez SMS lub komunikatory Messenger czy chat na instagramie.
3. Każdy klient otrzymuje informację dzień wcześniej z przypomnieniem o masażu. Brak informacji o chęci odwolana traktujemy jako potwierdzenie przybycia.
4. Jeśli klient nie odwoła wizyty i nie przyjdzie na umówiony termin, usługę traktujemy jak wykonaną i przy kolejnej wizycie opłata za masaż bedzie policzona podwójnie. Lub jeśli klient korzysta z karnetu, usluga zostanie z niego odliczona. Jest to dla nas stracony czas i w tym czasie ktoś inny mógł by skorzystać z naszych usług. Prosimy o zrozumienie nas w tej sytuacji, my zawsze informujemy Was o zmianach w naszych grafikach
5. Czasem może się zdarzyć opóźnienie do 10 minut, wiecie jak trudno jest się nam rozstać z Wami po masażu. Bardzo prosimy o cierpliwość, każde spóźnienie z naszej winy bedzie oddane.

Mamy nadzieję że zgadzacie się z nami i bedziecie odwiedzać nasz gabinet równie licznie jak do tej pory.